
Cutegram – jobb mint az eredeti
Azt hiszem nem szükséges bemutatni az orosz Pavel Durov által létrehozott Telegram nevű üzenetküldőt, hiszen lassan nincs olyan ember a világon aki ne próbálta volna ki. Az alap platform természetesen… Read more »
Azt hiszem nem szükséges bemutatni az orosz Pavel Durov által létrehozott Telegram nevű üzenetküldőt, hiszen lassan nincs olyan ember a világon aki ne próbálta volna ki. Az alap platform természetesen… Read more »
Bizonyűra mindenkinek ismerős a legutóbbi néhány nap egyik leggyakrabban használt betűszva a KRACK avagy “Key Reinstallation Attack”), amely egy sebezhetőslg az eddig biztonságosnak gondolt WPA2-vel védett vifi kapcsolatok esetében. Ennek… Read more »
Ha a böngésző szót halljuk, akkor minden bizonnyal a Google Chrome, a Firefox esetleg az Opera vagy ne adj’ Isten az Internet explorer jut eszünkbe. Azonban azért használunk egy nyílt… Read more »
Lehet vitatkozni rajta, hogy melyik a ‘legjobb’ Linux disztribúció, és ugyanígy a vita tárgyát képezheti az is, hogy melyik a ‘legjobb’ webszerver megoldás egy linuxos szerverre. Nyilván van aki az… Read more »
Gondolom vannak még a világon akik a Youtube-ről szerzik be a mindennapi zeneadagjukat, amit utána esetleg magukkal vihatnek mp3 formátumban is, hogy például az autóban ne legyen olyan unalmasak a… Read more »
Azt ugye régóta tudja mindenki, hogy a Jól ismert Photoshop helyett szinte minden területen jól használható a GIMP, de azt talán kevesebbünk előtt ismert, hogy a jól ismert After Effects-nek… Read more »
Nyilván mindenki szembesült már a problémával, hogy bérelt egy olcsó tárhelyet, és a weboldal elkészülésekor szembesül a ténnyel, hogy osztoznia kell sok más sorstársával együtt a szolgáltató sávszélességén.. Mit tehetünk… Read more »
Aki valaha is üzemeltetett webszervert, és azon valamiféle PHP – Mysql háttérrel rendelkező keretrendszert (Joomla, WordPress, Drupal, MediaWiki és társaik) az minden bizonnyal szembetalálkozott már avval a problémával, hogy a… Read more »
A ma esti ingyenes, online képzésen a Linux konténer készítés alapjait tanulhatod meg az LXC környezet segítségével. Mindezt Ansible playbookokkal automatizálva, hogy minél egyszerűbben lehessen a tanultak alapján teljesen új… Read more »
Az időpontok a következők: 2017. október 2 – 6. RH124 – Red Hat Rendszeradminisztráció I. tanfolyam jelentkezési határidő: szeptember 25. 2017. október 9 – 11. DO280 – Red Hat OpenShift… Read more »
Érdekel a webfejlesztés és szeretnél új, piacképes szakmát megtanulni 23 543 Ft + ÁFA-ért? 7+1 tanfolyamból álló, 150 órás Front-end webfejlesztői útvonalunk segítségével most megteheted! A továbbiakban a projekt során… Read more »
Mindig csodálkozom, hogy egyes emberek képesek szinte már hitbéli kérdést csinálni egy egy disztribúció hasznűlatából, vagy épp nem használatéból. Ékes bizonysága ennek az a bejegyzés is, amely itt a fórumon… Read more »
legutóbbi hsz